12 هزار میلیارد تومان بودجه درمان سازمان تامین اجتماعی از پرداختی کارگران

تهران- ایرنا- عضو هیات امنا سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: امسال 12 هزار میلیارد تومان بودجه درمان سازمان تامین اجتماعی از محل پرداخت حق بیمه کارگران و کارفرمایان تامین شده است.
کد خبر: 81386094 | تاریخ خبر: 23/08/1393 - 17:19
« اکبر شوکت» روز جمعه در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری ایرنا در بیستمین نمایشگاه مطبوعات به خبرنگار این رسانه با اشاره به این مطلب گفت: تعهدات سازمان تامین اجتماعی در زمینه هزینه های تامین ابزار پزشکی از قبیل پرتز، عینک و سمعک نسبت به گذشته افزتیش یافته است.

وی افزود: با توجه انتصاب نوربخش به عنوان مدیر عامل این سازمان شاهد تقییر و تحول در حوزه درمان در سازمان تامین اجتماعی هستیم.

شوکت ادامه داد: نوسازی و تجهیز بیمارستان های قدیمی و ساخت بیمارستان های تخصصی در استان های فاقد بیمارستان در دستور کار قرار گرفته است.

عضو هیات امنا سازمان تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: در زمینه تعرفه های دارویی نیز یکسری از اقلام دارویی بیماران خاص نظیر بیماران ام اس، هموفیلی و سرطان که قبلا یا تحت پوشش نبوده یا پوشش آنان بسیار کم بود تحت پوشش بیشتری قرار گرفته است.

شوکت افزود: با اینکه بسیاری از اقلام دارویی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است ولی باز هم به نقطه مطلوبی بیمه شدگان انتظار دارند فاصله داریم.

وی با اشاره به بدهی 90 هزار میلیارد تومانی دولت های گذشته به سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: تاکنون هیچ یک از بدهی ها پرداخت نشده و چنانچه این میزان بدهی پرداخت شود شاهد تحول بیشتری در حوزه درمان، بازنشستگی و رفاهی در این سازمان خواهیم بود.

اجتمام**7364**9340** 1449 انتهای پیام /*
/ 0 نظر / 9 بازدید