فیلم 'بابای من خوانندس' پروانه نمایش گرفت

تهران- ایرنا- تهیه کننده و کارگردان فیلم ' بابای من خوانندس' از اخذ پروانه نمایش این فیلم خبرداد و گفت: این اثر بزودی وارد شبکه نمایش خانگی می شود.
کد خبر: 81385237 | تاریخ خبر: 22/08/1393 - 16:15
منوچهر صفرخانی در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری ایرنا در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها اظهار داشت: دراین فیلم کودکان و نوجوانان از آغاز فصل مدرسه در گروه های تئاتر و سرود سعی می کنند توانایی های خود را در زمینه های هنری نشان دهند.

وی افزود: در این فیلم سعی شده توانایی و استعدادهای کودکان و نوجوانان به تصویر کشیده شود.

صفرخانی درباره محتوای این فیلم گفت: داستان فیلم درباره پسر نوجوانی بنام آرمان است که با مادر و خواهرش زندگی می کند، روزی از طرف مدرسه به آرمان خبر داده می شود که قرار است گروه سرودی در مدرسه تشکیل شود و آهنگسازی از بچه های مدرسه تست سرود بگیرد و آنها را برای جشن آماده کند.

تهیه کننده و کارگردان فیلم بابای من خوانندس افزود: در تست سرود آرمان به عنوان تکخوان گروه سرود انتخاب می شود اما لیلا …

صفر خانی ادامه داد: کمند امیر سلیمانی، منوچهرصفرخانی، پویا امینی، فاطمه بهرامی، شایان جلالی، رامتین میر سجادی، راشین میر سجادی، روشنک محمد پور، سهیل نیکسار ، مینا مهدیان ، رضا نیکسار ، مژگان حکیمی ، زهرا مدافر ، روونا پاداسدائو و... جزو بازیگران اصلی این فیلم هستند.

وی تصریح کرد حسین تابان موسیقی فیلم را ساخته وهمایون تابان 12 ساله برروی موسیقی' بابای من خوانندس' میخواند .

صفر خانی گفت که پیش تولید فیلمی را با عنوان 'هفت سیب 'که تاکیدی خاص بر آموزه های دینی و قرآنی دارد شروع کرده و زیبا باقری، حدیث ابراهیمی راد، انسیه شکوری و ماریا طاعتی را برای بازی در این پروژه انتخاب کرده است.

وی ادامه داد: بزودی فیلم های یه قندون نشاط و عروسک شکسته به کارگردانی منوچهر صفرخانی از یکی از شبکه های سراسری پخش خواهد شد.

هم اکنون فیلم های منوچهر صفرخوانی با عنوان های چقدر وقت داری و عروسک شکسته از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

بیستمین نمایشگاه مطبوعات فردا به کار خود پایان می دهد .

اجتمام**7364**1601** انتهای پیام /*
/ 0 نظر / 9 بازدید